Veikla

Vyriausybei sušvelninus karantino sąlygas, laikydamiesi visų atsargumo priemonių, pagaliau ir mes išdrįsome papramogauti gamtoje, aplankyti Rokiškio miestą.
  Vos tik atvykome prapliupo gausus lietus, pakilo didžiulis vėjas, kuris neleido ilgiau pasigrožėti dvaro parku, medžio drožiniais, pasisupti supynėmis.
 Tačiau spėjome susipažinti su gražuolėmis juodosiomis gulbėmis Lita it Latu. Pasigrožėti  didingai atrodančiu dvaru, besiganančiais danieliais, pasivaikščioti centrine Rokiškio aikšte.
   Šiek tiek, dėl prasto oro, sugedusią nuotaiką pataisė pietūs picerijoje.
  Nutarėme į Rokiškį sugrįžti vasarą, kai bus atidarytas naujas batutų parkas ant vandens.

socialinė darbuotoja Eglė Kerbelienė

100 būdų ką veikti kai neturi ką veikti

Smagiai praleistas laikas gamtoje… Aplankėme gražiausias Užpalių krašto vietoves. Nuostabus oras ir gera nuotaika lydėjo mus. Ilgai laikėmės namų karantino, tad išvyka į gamtą tapo dar brangesnė nei paprastai…

kepėme šašlykus…


32 būdai kaip leisti laiką namuose

Ką veikti
paaugliams per
karantiną?


Vasario 16-osios minėjimas Duokiškio kultūros namuose su Rokiškio folklorinio ansamblio „Gastauta“ atlikėjais. Prisiminėm Lietuvos istoriją, paminėjom žymius krašto žmones.

Soc. darbuotojo padėjėja Jurgita Elmentienė

2019 m. lapkričio 16 dieną bendrabutyje III-je šeimynoje liko tik du vaikai. Su auklėtoja kartu nuvyko į Uteną ir pabandė „pabėgti“ iš kambario, pilno įvairiausių užduočių – galvosūkių. Nuotykis tiek įtraukė visus, kad net niekas neatrado minutės laiko padaryti foto – užtat pavyko rasti raktą ir išeiti, nelaukiant kol darbuotoja atrakins. Pasak jos mes kambaryje užtrukome vidutiniškai… Norėjome pažaisti boulingą, bet visi takeliai buvo užimti visai dienai, tad vyrukai išbandė jėgas prie bilijardo stalo…